KOSMETOLOĢIJA

Pareizi izvēlēta sejas ādas kopšana ļauj cīnīties ar priekšlaicīgām tās novecošanas pazīmēm, mitruma zaudēšanu, sīko grumbiņu parādīšanos, tvirtuma samazināšanos un hiperpigmentāciju. Mēs piedāvājam plašu kosmētisko pakalpojumu klāstu – sākot no sejas tīrīšanas līdz pat invazīvām procedūrām un atjaunošanu ar aparātu palīdzību.Mūsu piedāvātajās kopšanas procedūrās pārsvarā izmantojam profesionālo premium klases kosmētiku – franču BIOLOGIQUE RECHERCHE un šveiciešu MARGY'S MONTE CARLO un SWISS LINE.
biologique recherche riga
da ir mūsu pašu atspulgs; tā ir nepastāvīga un mainīga gan dienas laikā, gan visas dzīves garumā. Mums visiem var būt dažādi ādas stāvokļi. BIOLOGIQUE RECHERCHE metodoloģija – individuāla pieeja katra cilvēka epidermai konkrētā brīdī.
Dr. Filips Alušs
Pareizi sākot kopt ādu 20 gadu vecumā, varam panākt, ka tā būs veselīga arī 40 gadu vecumā. Bet, sākot ādas kopšanu 40 gadu vecumā, mēs iegūstam labu rezultātu, kas ir lieliski pamanāms pat 60 gadu vecumā. Un nav nozīmes ģenētiskajam mantojumam, kas praktiski neietekmē ādu, bet gan rūpēm par ādu un dzīvesveidam.
MARGY'S Monte Carlo zīmola dibinātāja Māržija Lombard
swiss line by dermalab riga
margy's monte carlo riga